Sakız Enginarlı Midye Dolma

İzmir Urla'da yetiştirilen midyeler ve yine Urla'da yetiştirilen sakız enginarların harmanlaması ile ortaya çıkan eşsiz dolma Sakız Enginarlı Midye Dolma

Fiyat :
85,00 TL
Adet :
guvenlihizli
 • İzmir Urla Özbek'te çiftliğimizde üretilen midyeler, yine Urla'da üretilen sakız enginarl ile harmanlanarak İzmir'e özgü enginarlı midye dolma olarak sizlere sunulmaktadır. İzmir Bornova Işıkkent ve Menemen Seyrek'te bulunan işleme tesislerimizde işlenerek taze günlük, vakumlu, dondurulmuş ve steril olarak paketlenmektedir.

  Sakız enginar içerikli midye dolmamız; enginar kalbinin zeytinyağı ile doğallığını bozmadan işlenmesi sonucu pirinç ve midye etiyle buluşmaktadır. Ekşimsi tadı ve faydalı içeriği ile midye yerken Ege lezzetlerini dorukta hissetmek isteyen müşsterilerimiz için formüle edilmiştir. Sağlıklı ortamlarda yetiştirilen midye etinin besleyiciliği ile enginarın faydalarını birleştirerek, bağımlısı olacağınız midye lezzetini ortaya çıkarıyoruz.

  Sakız enginarlı midye dolmalar, işleme aşamasından önce kalibrelenip, doldurulduktan sonra vakumlanarak özel strafor koliler içinde sizlere ulaştırılmaktadır.

  Sakız enginarlı midye dolmaların 1 Kilogram Ambalajları, ortalama 40 adet midye içermektedir. Midyelerin ortalama boyları 6 cm ve üzerindedir.

  İçindekiler;

  Midye, pirinç, su, sakız enginar, zeytin yağı, sos, baharatlar, tuz

  Raf Ömrü;

  Vakumlu poşet açılmadığı takdirde +4 C'de 21 gündür. Ambalaj açıldıktan sonra 3 gün içinde tüketilmesi tavsiye edilmektedir. İstenildiği takdirde -18 C'de 6 ay muhafaza edilebilir.

   

  Anahtar kelimeler; deniz mahsüllü midye, kalamar midye, karides midye, izmir midyesi, izmir midye dolma, karışık midye dolma, ahtapotlu midye dolma, alaçatı midye dolma, enginarlı midye, sakız enginar, izmir enginar, urla enginar, sakız enginar midye dolma, karaburun enginar, enginarlı midye, artichoke, artichoke mussel, artichoke stuffed mussel, izmir artichoke, turkish artichoke, karaburun artichoke, urla artichoke, alacati mussel,

TAVSİYE ÜRÜNLER

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git