Bayilik

 

"Organik Midye" Geleneksel Midye Lezzetine Sağlık, Güven, Hijyen ve Alternatif Tatlar Kazandırma Hikayesidir.
Amacımız; sokaklarımızda sevilerek tüketilen midyeyi, yerel tüketim konseptini kaybetmeden, gerekli sağlık koşulları altında, kurumsal bir marka olarak yaygınlaştırmaktır.

 

8 yıl önce başlayan halen de devam etmekte olan bir araştırmanın sonunda start almıştır. Yapılandırmamız, franchising sistemiyle büyüme stratejisine göre ayarlanmıştır. Franchising yatırımcısı, kolay hazırlanabilen reçeteler ile her yönü kontrol edilebilir bir sistemi, hazır bir biçimde teslim almaktadır. Bu anlayışıyla, dünyanın her yerinde, organik midye spesiyellerini "aynı lezzet standartlarında" yakalamak amaç edinilmiştir.

 

NEDEN ‘’Organik Midye’’ FRANCHISE ?


Türkiye ve Dünyanın İlk ve Tek Dondurulmuş Midye Dolma, Pirinçsiz Deniz Mahsüllü Midye Dolmaları İle Hep Önde Olacaksınız !!!

 

Türkiye’de oluşmuş büyük bir midye tüketim pazarı vardır. Organik Midye ®, Tarım  Ve Orman Bakanlığı’ndan Onaylı Üretim Tesisinde midyelerini işlemektedir. Organik Midyenin midyeleri Urla’da bulunan çiftliğimize ait midye üretim tesisimizden tedarik edilmektedir. Midyelerimiz hijyen şartlarına A'dan Z' ye uyularak işlenmektedir. Partnerlerimizin Türkiye’de midye pazarında bulunmayan hijyenitede midyeleri ile mevcut midye pazarından büyük ölçüde pay alması kaçınılmazdır.
Sadece "Organik Midye®‘de franchise olduğunuz anda rakipsiz olarak büyüyebileceğiniz bir pazar vardır. Tüm Türkiye'nin istediği TEMİZ, SERTİFİKALI, BAKANLIK ONAYLI, KONTROL EDİLEBİLİR, SÜREKLİ ANALİZLİ satabileceğiniz MEVCUT ama rakipsiz bir pazar sizi beklemektedir. Bu avantaj şuan  Türkiye’de hiçbir YİYECEK SEKTÖRÜNDE bulunmamaktadır.
-  Organik Midye® dünyada midye tüketilen HER ÜLKENİN yerel midye tadlarının fazlasını üretimine eklemiştir. Bu da, midye severlerin alternatif değişik LEZZETLER sunulan bayilerimize sıkça uğramalarını sağlamaktadır.
-    Organik Midye® proje aşamasından itibaren, Franchising sistemi ile büyümeyi hedeflediği için her aşamasında Franchise'i düşünerek ileriye dönük yatırım yapmıştır. Buda kolay kontrol edilebilir, riskleri minimuma indiren bir sistemi ortaya çıkarmıştır.
- Organik Midye® ‘de sürekli olarak araştıran, yurtdışı fuarlara katılan bir ekip ruhu vardır. Midyenin yetiştirilmesinden, pişirilmesine ve de soğuk hava ünitelerinde muhafaza edilmesine kadar, üniversitelerin su ürünleri bölümleri ile sürekli birlikte çalışılmaktadır. Geleneksel midye dolmaya alternatif birçok midye çeşidimiz ve en önemlisi Türkiye ve Dünyada İlk ve Tek dondurulmuş midye dolma ayrıcalığı ile bir adım önde olacaksınız.

 

- Yüksek kar marjı


- Yatırım geri dönüş hızının memnun edici olması.


- Organik Midye®‘nin tüm bayilerinde tüketilen midye ve midye dolmalarının, aynı lezzet standartında olması.


- Özel bir sistem ile hazırlanan ve muhafaza edilen midyeleri, ister sıcak, ister soğuk olarak sunulabilme avantajı.


- Türkiye ve Dünya’da İlk ve Tek Üretimi olan Konsept ürünlerimiz ile hızlı farkındalık ve geri dönüş.


- 2 çeşit paket seçeneğimiz ile tüm bayilerimizde KONSEPT tezgah ve ekipmanlarımız ile farkındalık imkanı.

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git