Deniz Mahsüllü Midye Dolma

Kalamar, Karides, Sübye, Ahtapot İçerikli Türkiye'nin Tek Deniz Mahsüllü Midyesi - Tamamı İzmir'den Hasat Edilmiştir

Fiyat :
Adet :
guvenlihizli
 • İzmir Urla Özbek'te çiftliğimizde üretilen midyeler, İzmir Bornova Işıkkent ve Menemen Seyrek'te bulunan işleme tesislerimizde işlenerek taze günlük, vakumlu, dondurulmuş ve steril olarak paketlenmektedir.

  Deniz mahsülleri içerikli midye dolmamız; Ege Denizinde avcılığı yapılan ahtapot, kalamar, karides, sübye ürünlerinin özel soslarla işlenerek midye dolma haline getirilmesi ile elde edilmektedir. Geleneksel midye dolma dışında farklı tatlar arayan müşterilerimiz için geliştirdiğimiz bu spesiyal midye dolma ile İzmir'in tüm deniz lezzetlerini bir arada yaşayacaksınız.

  Deniz mahsüllü midye dolmalar, işleme aşamasından önce kalibrelenip, doldurulduktan sonra vakumlanarak özel strafor koliler içinde sizlere ulaştırılmaktadır.

  Deniz mahsüllü midye dolmaların 1 Kilogram Ambalajları, ortalama 40 adet midye içermektedir. Midyelerin ortalama boyları 6 cm ve üzerindedir.

  İçindekiler;

  Midye, pirinç, su, yerli kalamar, ahtapot, karides, sübye, ayçiçek yağı, sos, baharatlar, tuz

  Raf Ömrü;

  Vakumlu poşet açılmadığı takdirde +4 C'de 21 gündür. Ambalaj açıldıktan sonra 3 gün içinde tüketilmesi tavsiye edilmektedir. İstenildiği takdirde -18 C'de 6 ay muhafaza edilebilir.

   

  Anahtar kelimeler; deniz mahsüllü midye, kalamar midye, karides midye, izmir midyesi, izmir midye dolma, karışık midye dolma, ahtapotlu midye dolma, alaçatı midye dolma

TAVSİYE ÜRÜNLER

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git